OBCHODNÉ PODMIENKY

Obchodní podmínky :
Náš e-shop Vám nabízí zboží od zahraničních výrobců a dodavatelů.Zaměřujeme se především na dámskou módu,zboží pro dívky,ženy a budoucí maminky.V nabídce máme rovněž exkluzivní velké plyšové hračky .Veškeré zboží je nové a je dováženo kusově dle přáni objednavatele
Objednávka a uzavření kupní smlouvy.
Veškeré objednávky provedené v e-shopu a bazárku jsou považovány za závazné.Kupní smlouva se uzavírá při nákupu v e-shopu okamžikem odeslání objednávky. Objednáním kupující stvrzuje, že se seznámil s obchodními podmínkami a reklamačním řádem, které jsou k dispozici na uvedených stánkách a že s nimi souhlasí.Objednávka Vám bude potvrzena e-mailem. Objednávku je možno stornovat do 24 hod. od objednání Pouze písemně e-mailem.!
Doba dodání:
Zboží je objednáváno kusově až po jeho uhrazení případně potvrzení dobírky. Zboží je odesíláno do 15ti pracovních dnů od připsání platby na účet.Ve vyjímečných případech může být doba dodání až 20 pracovních dnů. Vyhrazujeme si právo zboží nedodat v případě ,že se přestane vyrábět nebo již bude zcela vyprodáno. V takovém případě bude se zákazníkem provedeno finanční vyrovnání v plné výši.

Upozornění:Pokud nebude zboží zaslané na dobírku kupujícím převzato,je tento povinný uhradit náklady poštovného + 4€ manipulační poplatek.!!!! 


Cena zboží:
Cena za zboží je konečná a je uváděna i s DPH.Cena je platná po celou dobu kdy je zboží v nabídce a je vystaveno v bazarku nebo e-shopu.
Způsoby doručení:
Zboží je zasíláno výhradně Slovenskou poštou
Vrácení zboží
Zákazník může během 14 dnů zboží bez udání důvodu nepoškozené vrátit .Při vrácení zboží je nutno zaslat e-mailem nebo písemně odstoupení od smlouvy . Náklady na jeho doručení nese kupující.Zákazníkovi budou uhrazeny náklady na nejlevnější dopravu při doručení. Finanční vypořádání bude provedeno v době do 14 ti dnů od doručení zboží. V žádném případě nelze zboží vracet formou dobírky ! Takto zaslané zboží nepřijímáme.!
Podmínky pro vrácení zboží :
Vracené zboží musí být v původním stavu pouze vyzkoušené ( oblečení neprané a nežehlené, nesmí vonět aviváží, parfémem apod.) a musí být označeno původní identifikační etiketou zboží. Pokud zákazník vrátí zboží prané , bude mu z celkové ceny zboží odečteno 5 až 30% jako náhrada škody, protože takto vrácené zboží již není prodejné jako nové. Před odesláním zboží je nakupující povinen nás na toto upozornit e-mailem a zároveň uvést konkrétní počet vraceného zboží a způsob vypořádání. Uplatní-li kupující právo na odstoupení od smlouvy, má dodavatel právo na náhradu pouze skutečně vynaložených nákladů spojených s vrácením zboží (tím se rozumí náklady za rozbalení zboží, kontrolu zboží, zda je v pořádku - čisté, nepoškozené, kompletní, za zavedení zboží zpět do systému, naskladnění, vrácení peněz zákazníkovi, vrácení zboží zpět do prodeje). Částka je stanovena na 2,- €. Způsob vrácení peněz a číslo účtu uvede kupující v odstoupení od smlouvy společně s vráceným zbožím.
Výměna zboží
V případě výměny zboží z důvodu na straně zákazníka(nevhodný střih barva nebo špatně zvolená velikost) je ten povinen opětovně uhradit náklady na poštovné.
UPOZORNĚNÍ: nepřevzetí zásilky
Každá objednávka je závazná. Zákazník je povinný si objednané zboží převzít od doručovatele, případně na poště, pokud ho pošta nezastihne na jeho adrese. V případě, že se zboží vrátí zpět dodavateli, bude dodavatel o této skutečnosti informovat zákazníka a ten je povinen uhradit dodavateli nutné náklady na poštovné a balné nepřevzané zásilky a objednávka bude stornována. V případě, že zákazník neuhradí výdaje spojené s náklady na dopravu, bude celá záležitost předaná právnímu zástupci.
Záruka
Na zboží nabízené v e-shopu případně bazarku je poskytovaná záruka dle zákona. Při převzetí balíčku si prosím důkladně zkontrolujte, zda přepravní obal není poškozen a případnou škodu reklamujte neprodleně při převzetí zásilky u doručovatele Slovenské Pošty Záruka se vztahuje pouze na výrobní vady. Záruka se nevztahuje na:
a) vady vzniklé běžným používáním.
b) nesprávným použitím výrobku.
c) nesprávným skladováním a ošetřováním. Postup při reklamaci:
1) informujte nás o reklamaci e-mailem, nebo písemně
2) zboží zašlete jako doporučený dopis nebo balík na adresu provozovatele.
3) do zásilky vložte reklamační protokol s popisem vady výrobku a způsobem vyřízení reklamace, Vaši adresu a číslo objednávky.
4) Reklamaci vyřídíme nejpozději do 30 dnů od převzetí zboží .
Dodatek:
Zákazník je srozuměn s tím, že vzhledem k různým typům monitorů, se může barva dodaného zboží na fotkách v e-shopu mírně lišit od barev zboží ve skutečnosti.
Vyslovuji souhlas s občasným zasíláním informačních e-mailu .
Odesláním objednávky souhlasíte s obchodními podmínkami a reklamačním řádem.
Platnost cen , doba slev a akci je platná až do doby prodání zboží.
Ochrana osobních údajů
Nakládání s osobními údaji se řídí Zákonem na ochranu osobních údajů č.101/2000 Sb který plně respektujeme.
Pracovní doba : Po-Pá 9:00 – 17:00 hod
Soboty a Neděle na e-maily a telefonáty neodpovídáme.
PROVOZOVATEL: Przepiorová Anna
IČO:88355365
Mosty u Jablunkova 799
739 98 Mosty u Jablunkova
Nejsme plátci DPH.
Tel: 724 260 503
Ostatní kontakty: info.eurobutik@seznam.cz , lp23@seznam.cz,eurobutik@seznam.cz

SPÔSOB DORUČENIA POŠTOVNÉ BALNÉ
Zaslání zboží kurierem.PPL
Zboží je zasíláno jako balíček bez rozdílu váhy do 10 kg Poštovné zdarma se nevztahuje na plyšové hračky.
4,99 EUR ZDARMA
PLYŠOVÉ HRAČKY DO 180
VELKÉ BALÍKY MAXI PLYŠÁCI do 180cm zasíláme Kurýrní službou.
8,00 EUR ZDARMA
PLYŠOVÍ MEDVĚDI 250CM
Zboží je zasláno Expres Kuriérem
12,00 EUR ZDARMA
Doporučený list do 2kg
Zboží je odesíláno jako doporučený list Váha max 2000g. Zboží je zaplaceno předem převodem na účet.
2,50 EUR ZDARMA
Balík - pojištěný do 30€
Balík do hodnoty 30 € a váhy 2kg Zboží je zaplaceno předem převodem na účet. Nelze použít pro plyšové hračky
4,00 EUR ZDARMA
Balík - pojištěný do 150€
Balík je zasílán jako pojištěný do ceny 150€ .Zboží je zaplaceno předem na účet. Nelze použít pro plyšové hračky
4,50 EUR ZDARMA
Balík - pojištěný do 150€
Balík do ceny 150€ a váhy max. 10kg
6,00 EUR ZDARMA
SPÔSOB ÚHRADY POPLATEK
Platba předem
Kupující zaplatí za zboží předem na účet prodejce. Po uhrazení zboží je balík odeslán na zadanou adresu. Jenž uvede v objednávce
BEZ POPLATKU

OBCHODNÉ PODMIENKY k stiahnutiu vo formáte PDF